ÖĞRETMENLİK MESLEĞİ, ÖĞRENCİ İLE DOĞRU İLETİŞİM VE ÖĞRETMENLİĞİN VİCDAN BOYUTU

24 Aralık 2022

24 Aralık 2022  Cumartesi  Günü, Okulumuzda  Öğretmenlerimize Yönelik , Alanın Duayenlerinden, N.Ü. Üniversitesi Öğretim Üyesi, Prof. Dr. Hasan YILMAZ Hocanın “ Öğretmenlik Mesleği, Öğrenci ile Doğru İletişim ve Öğretmenliğin Vicdan Boyutu” Konulu eğitim verildi.  
Okulumuzun konferans salonunda verilen eğitime; tüm eğitim komisyonu üyeleri, okul idaresi ve öğretmenleri katılım sağlamıştır.
Sayın Prof. Dr. Yılmaz tüm öğretmenlerin önceden edinerek okuduğu “Öğretmenim Lütfen Bu Kitabı Okur musun” adlı kitabını imzalayarak öğretmenlerimizle ve yönetim kurulu üyelerimizle sohbet etti.
3  saat süren verimli eğitimin Ardından, Eğitim Komisyonu Başkanımız Mustafa Gizli;   Sayın Prof. Dr. Yılmaz’ a okulumuz bahçesinden toplanan zeytinlerden elde edilen “ Zeytin Yağı” nı hediye olarak takdim etti.
Ardından Yönetim Kurulumuz , Sayın Prof. Dr. Yılmaz’a okulumuzu gezdirdi. Okulumuza hayranlıklarını dile getiren  Sayın Prof. Dr. Yılmaz; “- Yıllardır  tüm illerimize neredeyse ilçelerimize gidip konferans, seminer eğitimler verdim fakat bu kadar teknolojik olarak üstün, planlı, temiz ve tam bir kompleks yerleşke okulu ilk kez gördüm ve hayran kaldım, emekleri geçenlere teşekkür ederim, Burada okuyanların ne kadar şanslı olduğu ve bölgenin şanslı olduğu birkaç yıl sonra çok daha belirgin olarak çıkacak.” Dedi.