OKULUMUZDA KARNE HEYECANI

20 Ocak 2023

2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılının ilk dönemi bugün sona erdi. Tüm Türkiye’de yaşandığı gibi Antalya OSB Teknik Koleji’nde de karne heyecanı yaşandı.

550 öğrenci karne almanın mutluluğunu yaşarken başarılı öğrencilerde takdir, teşekkür ve onur belgesi almanın gururunu ayrı yaşadı.

Antalya OSB Teknik Koleji’nde ATP 9-A Endüstriyel Otomasyon Sınıfında başlayan karne dağıtımında öğrenciler karnelerini Yönetim Kurulu Üyesi ve Eğitim Komisyonu Başkanı Mustafa Gizli, Komisyon Üyeleri Fatin Tapcı, Aydın Topuz, Ömer Bacanak, Bölge Müdürü İlhan Metin, Okul Müdürü Ramazan Katkıcı, İdari ve Mali İşler Müdürü İrfan Metin ve Okul Aile Birliği Başkanı Gonca Demirci’nin elinden aldı.

Ardından tören alanına geçildi ve AKİF’İN SESİ Ödüllü Şiir Okuma Yarışması'nda dereceye giren öğrencilere ödülleri, Eğitim Komisyonu Üyeleri tarafından takdim edildi.

2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılının 1 .Döneminin sona ermesini kutlamak üzere fuaye alanına geçildi ve Eğitim Komisyonu Başkanı Mustafa Gizli öğretmenlere ve tüm çalışanlara emeklerinden dolayı teşekkür ederek öğretmenlerle birlikte pasta kesti.