29 Mayıs 2024

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ KADIN GİRİŞİMCİLER TOPLULUĞU OKULUMUZU ZİYARET ETTİ

Ziyareti organize eden Genç OSD Antalya Üyesi Gizem Fırat, AÜ KG Topluluk Başkanı Büşra Atkesen ve Antalya KGK Akademik Dan. Kur. Üyesi Doç. Dr. Nuray Atsan'a katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Devamı

26 Mayıs 2024

YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI SINAVI (YKS) BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

ATP 11.Sınıf velilerine okulumuz konferans salonunda Yükseköğretim Kurumları Sınavı, sınava hazırlık sürecinde anne-baba tutumları, öğrenci tutum ve davranışları konularında Rehberlik Öğretmenimiz H. Ayşenur UÇAR tarafından bilgilendirme semineri yapıldı.Ardından Okul Müdürümüz Ramazan KATKICI; Üniversite Hazırlık Sürecinde uygulanacak olan ders programı hakkında velilerimizi bilgilendirdi.Yoğun katılım gösteren velilerimize teşekkür ederiz.

Devamı

26 Mayıs 2024

19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI

Teknik Kolejimiz ve TSF iş birliği ile 19 Mayıs Satranç Turnuvası düzenlendi. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında, 25 – 26 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilen satranç turnuvasına, ilk, orta ve lisede eğitim gören 288 öğrenci başvuruda bulundu. 8, 10, 12 ve 16 yaş altı olmak üzere toplam dört kategoride yarışan öğrencilerden dereceye girenlere plaket, madalya ve para ödülü verildi. Dereceye öğrencileri tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Devamı

19 Mayıs 2024

19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN!

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ten Gençliğe Armağan:19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’mız kutlu olsun!

Devamı

22 Mart 2024

ANTALYA OSB TEKNİK KOLEJİ 19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI

Okulumuz sponsorluğunda 25-26 Mayıs 2024 tarihlerinde 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı satranç turnuvası düzenlenecektir.Turnuva 4 farklı kategoride yapılacak olup, kategorilerinde dereceye giren sporculara Plaket ve Madalya ile aşağıdaki tabloda belirtilen ödüller verilecektir. Karşılaşmalar 35'+30'' eklemeli tempo ile yapılacak olup, sonuçlar UKD hesaplamalarında kullanılacaktır.Katılım ve Başvuru:Kayıt kontrol anında Gençlik Spor İl/İlçe Müdürlükleri tarafından verilen lisans kartları sporcuların yanlarında olmalıdır.Turnuva günü yeni kayıt yapılmayacak olup, sporcu kayıtları "Turnuva Kayıt" linkinden yapılmalıdır.Katılım linki:http://www.antalya.tsf.org.tr/turnuva-kayit-form?layout=girisform&tid=638

Devamı

22 Mart 2024

CAN HAKAN KARACA KARİYER GÜNLERİ KAPSAMINDA OKULUMUZDAYDI

KARİYER GÜNLERİMakine ve Tasarım Teknolojisi bölümü öğrencilerimiz Cantek Group firması kurucusu Can Hakan Karaca ile bir araya geldi.

Devamı

18 Mart 2024

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ!

Çanakkale Zaferimizin 109. yılında; Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere Çanakkale’nin ve istiklal mücadelesinin bütün kahramanlarını şükran ve minnetle yâd ediyoruz.

Devamı

12 Mart 2024

12 MART İSTİKLAL MARŞI'NIN KABULÜ

İstiklal Marşımızın kabulünün 103. yıl dönümünde Vatan Şairimiz M. Akif Ersoy ve İstiklal Mücadelemizin tüm kahramanlarını saygı ve minnetle anıyoruz.

Devamı

09 Mart 2024

ANNE-BABA OKULU

Okulumuz rehberlik öğretmenleri tarafından velilerimize Otokontrol ve Özdisiplin konularında seminer gerçekleştirildi.

Devamı