ANTALYA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ TEKNİK KOLEJİ ÖN KAYIT FORMU


DEĞERLİ ADAYLARIMIZIN DİKKATİNE;


Başvuru yapacak olan adaylarımızın ön kayıt formunu eksiksiz bir şekilde doldurmanız ve doğru bilgiler vermeniz gerekmektedir.


NOT: Bu form sadece ÖN KAYIT İŞLEMİ içindir. KESİN KAYITLAR MESLEKİ YETERLİLİK TESTİ SONUCUNUN DEĞERLENDİRİLMESİ, LGS ( LİSE GİRİŞ SINAVI ) SONUÇ PUANI, ÖĞRENCİNİ DÖNEM SONU PUANLARI ve KOMİSYON TARAFINDAN YAPILAN MÜLAKAT DEĞERLENDİRMESİ NETİCESİNDE BELİRLENECEKTİR.


Mülakata çağırılacak ve değerlendirmeler sonucunda kesin başvuru yapacak öğrencilerimiz LGS Sonuçları açıklandıktan sonraki tarihlerde web sayfası üzerinden ilan edilmesi öngörülmektedir. Lütfen okulumuz WEB Sayfasını takipte kalın.


(KONTENJANLARIMIZIN TAMAMI 9. SINIF İÇİN AYRILMIŞTIR. 10,11,12 SINIF KAYITLARI ALINMAMAKTADIR.)SAYIN VELİLERİN DİKKATİNE;


Eğitim öğretim öğrencilerimize 4 yıl boyunca ücretsiz olacaktır.


Antalya OSB Teknik Koleji'nde takviye kurslar, yemek, ulaşım, kıyafet, kırtasiye, teknik ve sosyal faaliyetler için bir eğitim dönemi için, öğrenci başına 12.500 TL ücret ödenmelidir. Söz konusu ücret, kredi kartına, vade farksız 10 taksit şeklinde ödenebilmektedir.

Öğrenci Bilgileri

Öğrenci Baba Bilgileri

Öğrenci Anne Bilgileri

Öğrenci-Veli Cevaplaması Gereken Sorular


Güvenlik kodunu girdikten sonra gönder butonuna basın.